درباره ما

ما هویت های شرکت های تجاری جدید را ایجاد می کنیم

ساخت هویت یک برند امری زمان بر و دارای هزینه بسیار زیاد است اینجا در فاباپارس به کمک سالها تجربه زمان و هزینه را کاهش می دهیم

درباره ما

ما تجارب منحصر به فرد ایجاد می کنیم

شرکت فاباپارس از سال 1385 فعالیت خود را با عنوان گروه سایبری آبی آغاز و در سال 1391 به صورت حرفه ای وارد عرصه طراحی وب و راهکارهای تجارت آنلاین شد و در سال 1398 نیز به صورت رسمی تحت عنوان شرکت فناوران آریا بهراد آبی پارس با شماره 548372 ثبت گردید تا فعالیت خود را به صورت حقوقی توسعه بخشد. طراحی وبسایت، پلن های تبلیغاتی، راهکارهای سازمانی و توسعه شبکه های کامپیوتری برای افراد و شرکت های موفق خصوصی و دولتی که تنها با زحمت بسیار زیاد پرسنل و ایده پردازی های هوشمند مدیران در کنار لطف پروردگار باعث شد این مجموعه همیشه رو به جلو حرکت کند و شعار "تصمیم به تغییر تا بی انتها" نیز با توجه به همین موضوع انتخاب شده است. شاید مهمترین نکته ای که همیشه به آن می بالیم این باشد که هیچگاه تبلیغات آنچنانی نداشته ایم و مهمترین تبلیغ ما پروژه های موفق، رضایت مشتریان و پشتیبانی خوب در کنار ابزارهای مدرن و همگام با فناوری بوده است. همه موارد ذکر شده بدون یکتاوب ممکن نمیشد، همیشه بستر مهمترین اساس هر پروژه است و با سیستم میزبانی مدرن و فوق العاده بروز یکتاوب که بخشی از شرکت فابا پارس می باشد این مهم نیز به بهترین شکل ممکن به مشتریان ارایه شده است.

وقتی نقاط مفید و با ارزش را به هم متصل می کنیم، چیزهای شگفت انگیزی به کسب و کار شما افزوده می شود

نوآوری در صنعت تجارت آنلاین به عادت ما تبدیل شده است

بررسی

در مرحله اول ایده یا وبسایت شما باید بررسی بشه که بهترین راهکار برای اجرا یا بهینه سازی ارایه بشه

ارایه برنامه

حال پس از بررسی طرح پیشنهادی ما با توجه به بودجه در بهترین حالت به شما ارایه می گردد

اجرا

پس تایید و عقد قرارداد برنامه زمانبدی ارایه می شود و پروژه توسط کارشناسان ما شروع می شود

15+

سال های سابقه کار

700+

مشتریان راضی

50+

کارشناسان فنی

200+

برنامه های ارائه شده

هدف

هدف ما ارتقا کیفیت و افزایش موفقیت کسب و کارهای ایرانی و بهینه شدن وب پارسی است

ماموریت

هر شرکتی در حوزه فعالیت خود برنامه ای برای درآمدزایی و هدفی خاص را دنبال می کند، این الویت بندی ها بر اساس نوع دیدگاه مدیران و کارشناسان هر مجموعه می تواند متفاوت باشد، در فاباپارس این صرفا درآمد ما مورد توجه نیست بلکه موفقیت مشتریان در الویت است.

حال این موفقیت به عوامل زیادی بستگی دارد که ماموریت و برنامه ای که شرکت به منظور آن راه اندازی شده و فعالیت می نماید بیشتر متوجه کیفیت، پویایی و پشتیبانی همیشگی مشتریان است، زیرا اگر مشتری راضی نباشد درآمدی نیز وجود نخواهد داشت.

ماموریت ما جذب افراد خلاق و با روحیه تیمی بالا به منظور ارتقا سخت خدمات به شماست.

چشم انداز

با توجه به برنامه ریزی های مکرر و راه اندازی کسب و کارهای کوچک در اطراف هسته اصلی درآمدی به آینده خیلی امیدوار هستیم، با اینکه در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور شاید کمتر شرکتی امیدی مانند ما داشته باشد اما ما بودیم، هستیم و خواهیم ماند.

این نگرش در تمامی پرسنل ما وجود دارد و باعث شده که بجای فرار از مشکلات و بعضا شرایط ناجوانمردانه بدون هیچ پشتوانه مالی خاصی تنها با توان بر داشته ها و ارتقا تخصص افراد در برابراین مشکلات خم به ابرو نیاوریم و از آنها رد شویم.

امیدواریم شما نیز در کسب و کارتان به این نگرش ما برسید تا بتوانیم گامی در جهت بهبود شرایط اقتصادی کشور برداریم.

برخی از مشتریان ما

اگرچه تعداد مشتریان ما به لطف خداوند بسیار زیاد است اما به معرفی برخی از آنها می پردازیم

لوگو مشتریان